13 października 2016 13 października 2016

Wesele w ogrodzie – ślub w plenerze w Warszawie

Coraz bardziej popularne jest organizowanie przyjęcia weselnego w tak urokliwym miejscu jak ogród. Warto zainteresować się tą opcją.

Malownicze miejsce na przyjęcie ślubne

Ogród to wspaniałe miejsce na wesele. Pozwala zupełnie zmienić klimat uroczystości. Malownicze otoczenie, bujna roślinność, kwiaty przydają całej uroczystości elegancji, bajkowości. Oczywiście, zawsze powstaje obawa o pogodę, ale ten problem można rozwiązać, ustawiając w ogrodzie specjalny namiot, który osłoni Pastwa Młodych i weselników przed ewentualnym deszczem. Najbardziej urokliwe śluby odbywają się pod altankami. Oczywiście, warto wiedzieć, że od jakiegoś czasu możliwe jest wzięcie ślubu cywilnego także poza Urzędem Stanu Cywilnego, co znacznie poszerza możliwości organizacji ślubu i wesela zgodnie z życzeniem Młodej Pary.

Wesele i ślub dworskim stylu

Niekoniecznie cała impreza musi odbywać się w ogrodzie. Zawsze mozna połączyć piękne wnętrza i zabawę na świeżym powietrzu w ramach jednej uroczystości. Taką opcję oferuje warszawski Hotel Venecia Palace. To wyjątkowe miejsce pozwala zorganizować wesele w pięknym pałacyku i zarazem dostarczyć gościom niezapomnianych atrakcji. Na terenie obiektu znajdują się jeziorko, marina z rowerami wodnymi, ogród z palmami. Warto zaplanować wesele w Warszawie właśnie tam.

Przed pałacem rozciąga się piękna aleja, która idealnie nadaje się do zatańczenia poloneza, wprowadzającego gości w weselny klimat. Młoda Para ma niepowtarzalną okazję przepłynąć się gondolą po jeziorku, co stwarza świetne warunki do sesji zdjęciowej, tym bardziej, jeśli nowożeńcy zdecydują się na wypuszczanie romantycznych lampionów. O północy nad wodą proponuje się organizację pokazu fajerwerków, żeby dodatkowo uświetnić całe wydarzenie. Niezapomnianą i wyjątkową atrakcją dla gości jest możliwość jednogodzinnej rekreacji na wodzie – nad bezpieczeństwem osób przebywających na kajakach i rowerach wodnych czuwał będzie ratownik.

Wesele romantyczne

Takie otoczenie narzuca w pewien sposób całą stylistykę imprezy. Ogród, jezioro, klimatyczne oświetlenie sprawiają, że cała oprawa jest niezwykle romantyczna. Dlatego warto, aby reszta dekoracji, suknia ślubna i muzyka również wpasowały się w tę atmosferę. Goście na pewno docenią starania włożone w organizację całego wydarzenia i będą jeszcze długo wspominać wyjątkowe wesele, w którym brali udział.

(815 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl