Sala weselna Warszawa – Hotel z salą weselną w Warszawie

Każda Para Młoda chce zorganizować dzień ślubu jak najlepiej, by zagwarantować niezapomniane przeżycia sobie i gościom, którzy będą obecni na uroczystości. Istotne są kreacje przyszłych małżonków, dekoracje w postaci ulubionych kwiatów i dobry zespół, ale także, a może przede wszystkim, piękna sala weselna Warszawa. Miejsce, w którym odbędzie się wesele, ma niebagatelny wpływ na przebieg przyjęcia i klimat, w którym zostanie urządzone. Organizując to ważne wydarzenie w hotelu Venecia Palace, możesz mieć pewność, że wszystko będzie prezentować się doskonale – zarówno dekoracje, zastawa stołowa, jak i obsługa. Gwarantujemy też przepyszne jedzenie, które podbije kubki smakowe młodych małżonków i ich gości. Hotel zlokalizowany jest w Warszawie, zapraszamy do nas wszystkich zainteresowanych organizacją jedynego w swoim rodzaju wesela!

                                        

 OFERTA  :

Organizujemy wesela od 30 osób do 300 osób 

tel. 600 27 95 79- poniedziałek- sobota

tel. 601 82 85 81 niedziela

 

                        PAŁAC DOŻÓW :

 Listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec – Sobota:   –  220 zł/os.
Piątek lub Niedziela: – 220 zł/os.
Kwiecień, Maj, Październik – Sobota: –  230 zł/os.
Piątek lub Niedziela :  – 230 zł/os

 Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień

Sobota: –  240 zł/os.
Piątek lub Niedziela: –  230 zł/os 

                          PAŁAC NA WODZIE:

 Listopad,grudzień,styczeń, luty, marzec – Sobota: –  220 zł/os,
Piątek lub niedziela: –  220 zł/os .
Kwiecień, maj, październik – Sobota: –  230 zł/os,
Piątek lub niedziela: –  230 zł/os.
Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień – Sobota: –  240 zł/os,
Piątek lub Niedziela –  230 zł/os.

1 pokój 2-osobowy gratis  na 10 Gości w tym apartament dla Nowożeńców

np. 120 osób= 12 pokoi 2-osobowych GRATIS

Oferta obejmuje:

 • szampan ( wino musujące) i Chleb powitalny
 • 5 dań Gorących z kuchni polskiej i europejskiej
 • Wędliny, Galarety, Ryby faszerowane – bez limitu
 • Desery: Puchary Lodowe, Patery Ciast i Owoców- bez limitu
 • kawa, herbata, soki owocowe, napoje gazowane i niegazowane- bez limitu
 • mięso pieczone, sałatki, półmiski marynat i pikli, świeże warzywa, dodatki do mięs i ryb, wybór pieczywa- bez limitu
 • stoły okrągłe 12-osobowe lub długie do 16 osób ozdobione dekoracją kwiatową i kandelabrami
 • koordynator i obsługa kelnerska
 • parking dozorowany
 • wymiana napoi i półmisków- bez limitu
 • rejs paradny Jachtem motorowym ze sternikiem- 200zł
 • apartament dla Nowożeńców- Gratis z przedłużoną dobą do godziny 16.00

Hotel z salą weselną w Warszawie

Wyjątkowa sala weselna Warszawa

Wybierając nasz hotel z salą weselną, wybierasz wyjątkowe miejsce, które idealnie nadaje się na organizację klimatycznego przyjęcia. Mamy do dyspozycji kilka sal weselnych – np. Wenecką, Pałac na Wodzie i Pałac Dożów. Piękna architektura i niezwykła oprawa sprawiają, że atmosfera podczas wesela może przejść najśmielsze oczekiwania. Takie otoczenie daje Młodej Parze możliwość zorganizowania wyjątkowego balu w dowolnej aranżacji i stylu zgodnym z marzeniami. Poza tym przepiękne wnętrza i okolicą są gwarancją wykonania świetnych zdjęć weselnych. Stawiając na naszą ofertę, będziecie bawić się w zachwycających wnętrzach, a także zyskacie najlepsze wspomnienia na całe życie – dla Was i Waszych gości. Serdecznie zapraszamy!

Sala na wesele warszawa, sala weselna

Wzruszające momenty w Venecia Palace

Dzień ślubu i wesele to jedne z najważniejszych i zarazem najbardziej wzruszających momentów w życiu każdego człowieka. To moment zwycięstwa miłości między dwójką ludzi, którzy poznali się, pokochali i postanowili spędzić ze sobą resztę życia. Aby nadać tym chwilom niepowtarzalne znaczenie, nowożeńcy zawsze chcą zorganizować idealne przyjęcie. W tym celu sprawdzi się uroczy, komfortowy hotel z salą weselną, jakim jest Venecia Palace z Warszawy.

To pałacyk w stylu klasycystycznym z rozległym ogrodem pełnym egzotycznych roślin. W pobliżu znajduje się także jeziorko. Tak malownicze tereny idealnie nadają się na organizację ślubu w plenerze, a także stanowią wspaniałe miejsce na niejedną sesję zdjęciową. W tak niezwykłych okolicznościach przyrody mogą powstać wyjątkowe zdjęcia do rodzinnego albumu, po których miło wraca się po kilku latach. Ponadto taki ogród doskonale sprawdzi się na spacery i przechadzki, które są formą odpoczynku od zabawy weselnej.

Sala weselna Warszawa

Idealny hotel na niezapomniane wesele

Dzień ślubu i wesele to jedne z najważniejszych i zarazem najbardziej wzruszających momentów w życiu każdego człowieka. To moment zwycięstwa miłości między dwójką ludzi, którzy poznali się, pokochali i postanowili spędzić ze sobą resztę życia. Aby nadać tym chwilom niepowtarzalne znaczenie, nowożeńcy zawsze chcą zorganizować idealne przyjęcie. W tym celu sprawdzi się uroczy, komfortowy hotel z salą weselną, jakim jest Venecia Palace z Warszawy.

Wszyscy nowożeńcy, którym marzy się organizacja idealnej uroczystości weselnej, powinni pomyśleć o pałacyku w stylu klasycystycznym. Venecia Palace sprawdzi się idealnie – to urocze miejsce położone w bardzo dobrej lokalizacji, które gwarantuje kompleksową obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Serdecznie zapraszamy do nas wszystkich narzeczonych z Warszawy. Nasza oferta obejmuje również okolice – w końcu dojazd do stolicy nie powinien sprawić większych problemów.

(3 333 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl