Mamy jeszcze WOLNE TERMINY na 2022r.

Sala weselna Warszawa – Hotel z salą weselną w Warszawie

Każda Para Młoda chce zorganizować dzień ślubu jak najlepiej, by zagwarantować niezapomniane przeżycia sobie i gościom, którzy będą obecni na uroczystości. Istotne są kreacje przyszłych małżonków, dekoracje w postaci ulubionych kwiatów i dobry zespół, ale także, a może przede wszystkim, piękna sala weselna Warszawa. Miejsce, w którym odbędzie się wesele, ma niebagatelny wpływ na przebieg przyjęcia i klimat, w którym zostanie urządzone. Organizując to ważne wydarzenie w hotelu Venecia Palace, możesz mieć pewność, że wszystko będzie prezentować się doskonale – zarówno dekoracje, zastawa stołowa, jak i obsługa. Gwarantujemy też przepyszne jedzenie, które podbije kubki smakowe młodych małżonków i ich gości. Hotel zlokalizowany jest w Warszawie, zapraszamy do nas wszystkich zainteresowanych organizacją jedynego w swoim rodzaju wesela!

                                        

OFERTA WESELNA:

Hotel Venecia Palace organizuje wesela od 4 osób do 400 osób w klimatycznych wnętrzach dwóch pałaców zlokalizowanych nad wodą i dysponujących urodziwymi( sezonowo) ogrodami, tarasami i pomostami.

Telefony kontaktowe:

Poniedziałek – sobota:

Dyrektor Gastronomii – 600 279 579

Niedziela i święta –  601 82 85 81

Promocje okresowe – zapytaj podczas spotkania – 1 pokój gratis  na 10 gości (w tym apartament dla Nowożeńców i pokoje dla rodziców)

np. 120 osób= 1 apartament + 2 pokoje dla rodziców + 9 pokoi GRATIS

Styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, październik, listopad, grudzień – piątek, sobota, niedziela:   –  cena ustalana indywidualnie m.in. na podstawie ilości uczestników.

 Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień:

Piątek – 260 zł/os.

Sobota: –  280 zł/os.

Niedziela – 250 zł/os .

 

Pałac Dożów – dedykowany dla wesel do 300 osób- ROZWIŃ OFERTĘ

Pałac na Wodzie – dedykowany dla wesel do 200 osób – ROZWIŃ OFERTĘ

Sala Wenecka – dedykowana dla wesel do 150 osób – ROZWIŃ OFERTĘ

Sala San Marino– dedykowana dla wesel do 50 osób – ROZWIŃ OFERTĘ

Hotel z salą weselną w Warszawie

Wyjątkowa sala weselna Warszawa

Wybierając nasz hotel z salą weselną, wybierasz wyjątkowe miejsce, które idealnie nadaje się na organizację klimatycznego przyjęcia. Mamy do dyspozycji kilka sal weselnych – np. Wenecką, Pałac na Wodzie i Pałac Dożów. Piękna architektura i niezwykła oprawa sprawiają, że atmosfera podczas wesela może przejść najśmielsze oczekiwania. Takie otoczenie daje Młodej Parze możliwość zorganizowania wyjątkowego balu w dowolnej aranżacji i stylu zgodnym z marzeniami. Poza tym przepiękne wnętrza i okolicą są gwarancją wykonania świetnych zdjęć weselnych. Stawiając na naszą ofertę, będziecie bawić się w zachwycających wnętrzach, a także zyskacie najlepsze wspomnienia na całe życie – dla Was i Waszych gości. Serdecznie zapraszamy!

Sala na wesele warszawa, sala weselna

Wzruszające momenty w Venecia Palace

Dzień ślubu i wesele to jedne z najważniejszych i zarazem najbardziej wzruszających momentów w życiu każdego człowieka. To moment zwycięstwa miłości między dwójką ludzi, którzy poznali się, pokochali i postanowili spędzić ze sobą resztę życia. Aby nadać tym chwilom niepowtarzalne znaczenie, nowożeńcy zawsze chcą zorganizować idealne przyjęcie. W tym celu sprawdzi się uroczy, komfortowy hotel z salą weselną, jakim jest Venecia Palace z Warszawy.

To pałacyk w stylu klasycystycznym z rozległym ogrodem pełnym egzotycznych roślin. W pobliżu znajduje się także jeziorko. Tak malownicze tereny idealnie nadają się na organizację ślubu w plenerze, a także stanowią wspaniałe miejsce na niejedną sesję zdjęciową. W tak niezwykłych okolicznościach przyrody mogą powstać wyjątkowe zdjęcia do rodzinnego albumu, po których miło wraca się po kilku latach. Ponadto taki ogród doskonale sprawdzi się na spacery i przechadzki, które są formą odpoczynku od zabawy weselnej.

Sala weselna Warszawa

Idealny hotel na niezapomniane wesele

Dzień ślubu i wesele to jedne z najważniejszych i zarazem najbardziej wzruszających momentów w życiu każdego człowieka. To moment zwycięstwa miłości między dwójką ludzi, którzy poznali się, pokochali i postanowili spędzić ze sobą resztę życia. Aby nadać tym chwilom niepowtarzalne znaczenie, nowożeńcy zawsze chcą zorganizować idealne przyjęcie. W tym celu sprawdzi się uroczy, komfortowy hotel z salą weselną, jakim jest Venecia Palace z Warszawy.

Wszyscy nowożeńcy, którym marzy się organizacja idealnej uroczystości weselnej, powinni pomyśleć o pałacyku w stylu klasycystycznym. Venecia Palace sprawdzi się idealnie – to urocze miejsce położone w bardzo dobrej lokalizacji, które gwarantuje kompleksową obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Serdecznie zapraszamy do nas wszystkich narzeczonych z Warszawy. Nasza oferta obejmuje również okolice – w końcu dojazd do stolicy nie powinien sprawić większych problemów.

 

(6 098 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl