Ślub plenerowy Warszawa

W dzisiejszych czasach śluby plenerowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które marzą o uroczystości w otoczeniu przyrody. Takie przyjęcia na długo zapisują się w pamięci uczestników, co jest związane z ich niezwykłą atmosferą. Aby uroczystość była udana, należy zastanowić się nad odpowiednią lokalizacją, kierując się indywidualnymi preferencjami. Doskonałym pomysłem może być ślub plenerowy w Warszawie w otoczeniu egzotycznych roślin i mariny. Warto postawić na kompleksową organizację uroczystości obejmującą również przygotowanie odpowiednich dekoracji. Przyjęcie w plenerze to doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o nieszablonowym ślubie w gronie najbliższych. Ślub plenerowy Warszawa? Sprawdź naszą ofertę!

                                             

                                           

 OFERTA  :

Organizujemy wesela od 30 osób do 300 osób 

tel. 600 27 95 79- poniedziałek- sobota

tel. 601 82 85 81 niedziela

 

                        PAŁAC DOŻÓW :

 Listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec – Sobota:   –  220 zł/os.
Piątek lub Niedziela: – 220 zł/os.
Kwiecień, Maj, Październik – Sobota: –  230 zł/os.
Piątek lub Niedziela :  – 230 zł/os

 Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień

Sobota: –  260 zł/os.
Piątek lub Niedziela: –  230 zł/os 

                          PAŁAC NA WODZIE:

 Listopad,grudzień,styczeń, luty, marzec – Sobota: –  220 zł/os,
Piątek lub niedziela: –  220 zł/os .
Kwiecień, maj, październik – Sobota: –  230 zł/os,
Piątek lub niedziela: –  230 zł/os.
Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień – Sobota: –  260 zł/os,
Piątek lub Niedziela –  230 zł/os.

1 pokój 2-osobowy gratis  na 10 Gości w tym apartament dla Nowożeńców

np. 120 osób= 12 pokoi 2-osobowych GRATIS

Oferta obejmuje:

 • szampan ( wino musujące) i Chleb powitalny
 • 5 dań Gorących z kuchni polskiej i europejskiej
 • Wędliny, Galarety, Ryby faszerowane – bez limitu
 • Desery: Puchary Lodowe, Patery Ciast i Owoców- bez limitu
 • kawa, herbata, soki owocowe, napoje gazowane i niegazowane- bez limitu
 • mięso pieczone, sałatki, półmiski marynat i pikli, świeże warzywa, dodatki do mięs i ryb, wybór pieczywa- bez limitu
 • stoły okrągłe 12-osobowe lub długie do 16 osób ozdobione dekoracją kwiatową i kandelabrami
 • koordynator i obsługa kelnerska
 • parking dozorowany
 • wymiana napoi i półmisków- bez limitu
 • rejs paradny Jachtem motorowym ze sternikiem- 200zł
 • apartament dla Nowożeńców- Gratis z przedłużoną dobą do godziny 16.00

Wyjątkowy ślub w plenerze w Warszawie

Otoczenie egzotycznych roślin, jeziora i klasycystycznej architektury to przepis na niezapomniany ślub plenerowy w Warszawie. Właśnie takie okoliczności zapewnia luksusowy hotel Venecia Palace specjalizujący się w organizacji przyjęć pośród malowniczych krajobrazów. Do dyspozycji gości weselnych oddajemy marinę z rowerami wodnymi i kajakami oraz rozległy ogród, w którym znajdują się nietypowe gatunki roślin. Nasza oferta spełni oczekiwania osób zainteresowanych niebanalnymi sesjami zdjęciowymi ze ślubu w plenerze oraz wesela. Na uwagę zasługuje również sam pałac, który dzięki klasycystycznej architekturze znakomicie wpisuje się w charakterystyczny klimat tego miejsca. Z naszą pomocą zapewnisz bliskim ekskluzywny bal weselny w oryginalnej odsłonie.

helikopter na wesele warszawa

Hotel, który spełni oczekiwania nowożeńców

Idealny hotel na wesele w Warszawie? Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że świetnym wyborem będzie Venecia Palace, który jest blisko centrum Warszawy. To wyjątkowe miejsce położone w malowniczych okolicznościach przyrody, w którym może odbyć się niezapomniany ślub plenerowy, a także huczna uroczystość weselna. Stylowy pałacyk położony pośrodku imponującego ogrodu pełnego egzotycznych roślin ze znajdującym się w pobliżu jeziorkiem z pewnością spodoba się wszystkim nowożeńcom, którzy wymarzyli sobie bajkowe zaślubiny.

Dzień ślubu i wesele to najważniejsze chwile w życiu każdego człowieka. Aby nadać tym wydarzeniom odpowiednią rangę, warto zorganizować je w wyjątkowym miejscu, jakim jest Venecia Palace. To hotel w Warszawie, który gwarantuje kompleksową organizację wymarzonego przyjęcia. Ten uroczy klasycystyczny pałacyk z rozległym ogrodem to idealne miejsce, by wziąć ślub na dworze w otoczeniu roślin, a następnie zaprosić gości do świętowania w ekskluzywnych wnętrzach. Nowożeńcy, którzy planują taką formę zaślubin, będą zachwyceni naszą ofertą.

Ślub w plenerze na jeziorem Warszawa

Idealna oprawa uroczystości  Venecia Palace

Ślub plenerowy i wesele powinny być perfekcyjnie zorganizowane, aby wszyscy zaproszeni przyjaciele i rodzina bawili się doskonale. W Venecia Palace dbamy o każdy szczegół przedsięwzięcia – począwszy od eleganckiej i stonowanej dekoracji sali weselnej, przez niepowtarzalny klimat unoszący się w naszych wnętrzach i smaczne jedzenie, a skończywszy na muzycznej oprawie uroczystości. Mając na uwadze indywidualne oczekiwania nowożeńców, jesteśmy w stanie stworzyć dokładnie taką aranżację, jaka przypadnie im do gustu.

Okoliczności przyrody, dekoracje wnętrz, dopasowana do osobistych preferencji kuchnia i muzyka to tylko kilka elementów składających się na całokształt idealnej uroczystości zaślubin w plenerze i wesela. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób planujących ślub w plenerowy i zabawę w tym samym miejscu. Obejmuje ona Warszawę i okolice. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich, którym marzy się niepowtarzalne przyjęcie – wesele takie, które na zawsze zapisze się w ich pamięci jako idealne.

 

(2 156 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl