Mamy jeszcze WOLNE TERMINY na 2022r.

Wesele i przyjęcia weselne Warszawa

Venecia Palace to wymarzony hotel na wesele w Warszawie dla osób planujących luksusowe przyjęcie w otoczeniu natury. Zajmujemy się organizacją uroczystości weselnych, dbając o odpowiednią atmosferę, atrakcyjne menu i wyrafinowane dekoracje sali. Dla Nowożeńców przygotowaliśmy luksusowe apartamenty wyposażone w wiele dodatkowych udogodnień. Klasycystyczny charakter naszego hotelu świetnie wpisuje się w stylistykę eleganckich uroczystości. Skorzystaj z naszej oferty oraz przekonaj się, dlaczego luksusowe wesele w Warszawie jest dobrym wyborem.

Venecia Palace, oferuje europejski styl życia z luksusem natury.

 

OFERTA WESELNA:

Hotel Venecia Palace organizuje wesela od 4 osób do 400 osób w klimatycznych wnętrzach dwóch pałaców zlokalizowanych nad wodą i dysponujących urodziwymi( sezonowo) ogrodami, tarasami i pomostami.

Telefony kontaktowe:

Poniedziałek – sobota:

Dyrektor Gastronomii – 600 279 579

Niedziela i święta –  601 82 85 81

Promocje okresowe – zapytaj podczas spotkania – 1 pokój gratis  na 10 gości (w tym apartament dla Nowożeńców i pokoje dla rodziców)

np. 120 osób= 1 apartament + 2 pokoje dla rodziców + 9 pokoi GRATIS

Styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, październik, listopad, grudzień – piątek, sobota, niedziela:   –  cena ustalana indywidualnie m.in. na podstawie ilości uczestników.

 Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień:

Piątek – 260 zł/os.

Sobota: –  280 zł/os.

Niedziela – 250 zł/os .

 

Pałac Dożów – dedykowany dla wesel do 300 osób- ROZWIŃ OFERTĘ

Pałac na Wodzie – dedykowany dla wesel do 200 osób – ROZWIŃ OFERTĘ

Sala Wenecka – dedykowana dla wesel do 150 osób – ROZWIŃ OFERTĘ

Sala San Marino– dedykowana dla wesel do 50 osób – ROZWIŃ OFERTĘ

 

 

Wenecja w Polsce? – Atrakcje na weselu.

Hotel na przyjęcie weselne Warszawa

Hotel Venecia Palace pomoże Ci zorganizować wymarzone wesele w Warszawie. Zapewniamy pyszne menu dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów. Nasza oferta spełni również oczekiwania osób, które marzą o uroczystości w plenerze. Możemy zorganizować przyjęcie w otoczeniu malowniczego ogrodu, zapewniając gościom unikalne widoki. Zadbamy o to, aby najważniejszy dzień w życiu świeżo poślubionych małżonków upłynął pod znakiem wyśmienitej zabawy! Proponujemy kompleksowe usługi weselne w luksusowej odsłonie – przekonaj się, dlaczego wesele w ekskluzywnym hotelu w Warszawie jest świetnym wyborem.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

celebracja@veneciapalace.pl

Fraza wesele warszawa to popularna fraza w google, poszukaj na inne frazy wesele warszawa hotel, wesele warszawa i okolice

Na spotkaniu z managerem udostępnimy państwu  sprawdzone namiary na zespoły muzyczne na wesele, telefony na fotografie ślubne. polecimy również firmy które wykonują dekoracje ślubne. Konsultant ślubny – żaden problem- mamy wielu sprawdzonych

Jaką wybrać salę na weselę? – Poradnik
Jak przygotować menu weselne? – Poradnik

Oferta – organizacja wesel w Warszawie

Oferujemy kompleksową organizację wesel na korzystnych warunkach. Venecia Palace to wymarzony hotel na wesele w Warszawie dla wszystkich amatorów uroczystości w plenerze – możemy zaproponować przyjęcie w otoczeniu zjawiskowego ogrodu. Zadbamy o atrakcyjne menu, mając na uwadze wskazówki Nowożeńców. Zapewniamy niepowtarzalną atmosferę do wykonania wyjątkowych sesji zdjęciowych. Każde przyjęcie weselne jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy w sposób indywidualny. Dzięki efektownym dekoracjom, wyśmienitej kuchni i doskonałej zabawie, wesele w naszym hotelu w Warszawie będzie niezapomnianą uroczystością.

(94 567 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)


Tagi
Mapa strony

Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl