Pałac na wesele w Warszawie

Ślub to jeden z najważniejszych dni w całym życiu. Warto perfekcyjnie przygotować przyjęcie weselne, aby wrażenia z tego niepowtarzalnego wydarzenia na zawsze pozostały z Parą Młodą oraz ich gośćmi. Oferujemy bajkowe sale balowe w luksusowych pałacowych wnętrzach, które z pewnością Was zachwycą. Organizujemy bankiety w Warszawie w Pałacu Dożów o powierzchni 700 m2 z dużym balkonem i antresolą na stoliki oraz w Pałacu na Wodzie – z cudownym widokiem i osobnym wyjściem na tarasy wodne. Mamy do dyspozycji także inne sale, które wyróżniają się zachwycającą architekturą i dużą przestrzenią do świetnej zabawy. Gwarantujemy pyszne jedzenie – serwujemy dania kuchni polskiej i europejskiej. Połączenie tych wszystkich elementów jest warunkiem świetnej zabawy!

                                             

 OFERTA  :

Organizujemy wesela od 30 osób do 300 osób 

tel. 600 27 95 79- poniedziałek- sobota

tel. 601 82 85 81 niedziela

 

                        PAŁAC DOŻÓW :

 Listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec – Sobota:   –  220 zł/os.
Piątek lub Niedziela: – 220 zł/os.
Kwiecień, Maj, Październik – Sobota: –  230 zł/os.
Piątek lub Niedziela :  – 230 zł/os

 Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień

Sobota: –  260 zł/os.
Piątek lub Niedziela: –  230 zł/os 

                          PAŁAC NA WODZIE:

 Listopad,grudzień,styczeń, luty, marzec – Sobota: –  220 zł/os,
Piątek lub niedziela: –  220 zł/os .
Kwiecień, maj, październik – Sobota: –  230 zł/os,
Piątek lub niedziela: –  230 zł/os.
Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień – Sobota: –  260 zł/os,
Piątek lub Niedziela –  230 zł/os.

1 pokój 2-osobowy gratis  na 10 Gości w tym apartament dla Nowożeńców

np. 120 osób= 12 pokoi 2-osobowych GRATIS

Oferta obejmuje:

 • szampan ( wino musujące) i Chleb powitalny
 • 5 dań Gorących z kuchni polskiej i europejskiej
 • Wędliny, Galarety, Ryby faszerowane – bez limitu
 • Desery: Puchary Lodowe, Patery Ciast i Owoców- bez limitu
 • kawa, herbata, soki owocowe, napoje gazowane i niegazowane- bez limitu
 • mięso pieczone, sałatki, półmiski marynat i pikli, świeże warzywa, dodatki do mięs i ryb, wybór pieczywa- bez limitu
 • stoły okrągłe 12-osobowe lub długie do 16 osób ozdobione dekoracją kwiatową i kandelabrami
 • koordynator i obsługa kelnerska
 • parking dozorowany
 • wymiana napoi i półmisków- bez limitu
 • rejs paradny Jachtem motorowym ze sternikiem- 200zł
 • apartament dla Nowożeńców- Gratis z przedłużoną dobą do godziny 16.00

 

Pałac na wesele w Warszawie

Pałac jako pomysł na ślub

Przyjęcie w wyjątkowych, bajkowych okolicznościach to dobry pomysł, aby zyskać niezapomniane wrażenia i wspomnienia, które pozostaną z Wami na długo. Warszawski hotel i pałac Venecia Palace idealnie nadaje się na wesele. Oferujemy sale balowe, które zachwycają architekturą i wystrojem. Wybierając naszą ofertę, każda Para Młoda ma okazję, aby zorganizować wymarzone przyjęcie w klasycystycznych wnętrzach, na dużej powierzchni i z wybornym jedzeniem. Od lat stawiamy na oryginalność, wyróżnia nas kompleksowe podejście i piękne okoliczności przyrody – widok na egzotyczny ogród to niewątpliwa zaleta naszej oferty. To zarazem piękne tło, które będzie doskonale wyglądać na zdjęciach. Serdecznie zapraszamy!

Pałac jako pomysł na ślub w Warszawie i okolicy

Ślub w bajkowej scenerii

Venecia Palace to idealny hotel na wesele w Warszawie, który pozwoli spełnić marzenia nowożeńców i zagwarantuje doskonałą zabawę wszystkim gościom. Nasz klasycystyczny pałac z dużymi salami bankietowymi i możliwością wynajęcia jednego z kilku atrakcyjnych wizualnie wnętrz to naprawdę kusząca oferta, którą polecamy wszystkim Młodym Parom przygotowującym się do organizacji dnia zaślubin i wesela. Zapraszamy do nas przede wszystkim mieszkańców Warszawy, ale nasza oferta obejmuje także bezpośrednie okolice stolicy.

Lokalizacja hotelu jest naprawdę efektowna. Piękny ogród dookoła, jeziorko, egzotyczne rośliny, palmy, tarasy wodne i inne atrakcje sprawdzą się podczas spacerów, a także jako tło fenomenalnej sesji zdjęciowej. W Venecia Palace można wykonać wspaniałe fotografie, które trafią później do rodzinnego albumu i będą towarzyszyć małżonkom przez całe lata. To jedna z najpiękniejszych pamiątek, więc warto wziąć ją pod uwagę na etapie przygotowań do uroczystości.

Hotel z wyjątkowym pałacem weselnym

Pałac na wesele

Niejednej Młodej Parze marzy się bajkowa ślubna sceneria. Piękne dekoracje, blask lamp, stoły uginające się pod ciężarem smacznego jedzenia i dopracowana oprawa muzyczna to podstawowe warunki udanego przyjęcia. Do tego można dodać pokoje do użytku gości, które można wcześniej zarezerwować. To świetne i bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu i w pełni zatroszczyć się o komfort przyjeżdżających na uroczystość gości. Dzięki temu mogą się świetnie bawić do późnych godzin, a potem odpocząć w zaciszu hotelowego apartamentu.

Venecia Palace to idealny pałac na wesele w Warszawie – z jednej strony piękny i gwarantujący satysfakcjonujące wrażenia estetyczne, a z drugiej zapewniający kompleksową obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Razem zorganizujemy takie przyjęcie weselne, które sobie wymarzyliście. Obojętnie, czy będzie to skromny poczęstunek w gronie rodziny czy niezapomniany, huczny bal, na który zaprosicie wszystkich znajomych i przyjaciół.

(3 388 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl