Pałac na wesele w Warszawie

Ślub to jeden z najważniejszych dni w całym życiu. Warto perfekcyjnie przygotować przyjęcie weselne, aby wrażenia z tego niepowtarzalnego wydarzenia na zawsze pozostały z Parą Młodą oraz ich gośćmi. Oferujemy bajkowe sale balowe w luksusowych pałacowych wnętrzach, które z pewnością Was zachwycą. Organizujemy bankiety w Warszawie w Pałacu Dożów o powierzchni 700 m2 z dużym balkonem i antresolą na stoliki oraz w Pałacu na Wodzie – z cudownym widokiem i osobnym wyjściem na tarasy wodne. Mamy do dyspozycji także inne sale, które wyróżniają się zachwycającą architekturą i dużą przestrzenią do świetnej zabawy. Gwarantujemy pyszne jedzenie – serwujemy dania kuchni polskiej i europejskiej. Połączenie tych wszystkich elementów jest warunkiem świetnej zabawy!

                                             

OFERTA WESELNA:

Hotel Venecia Palace organizuje wesela od 4 osób do 400 osób w klimatycznych wnętrzach dwóch pałaców zlokalizowanych nad wodą i dysponujących urodziwymi( sezonowo) ogrodami, tarasami i pomostami.

Telefony kontaktowe:

Poniedziałek – sobota:

Dyrektor Gastronomii – 600-279-579

Kierownik Restauracji – 787-926-898

Niedziela i święta –  601 82 85 81

Promocje okresowe – zapytaj podczas spotkania – 1 pokój gratis  na 10 gości (w tym apartament dla Nowożeńców i pokoje dla rodziców)

np. 120 osób= 1 apartament + 2 pokoje dla rodziców + 9 pokoi GRATIS

Styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, październik, listopad, grudzień – piątek, sobota, niedziela:   –  cena ustalana indywidualnie m.in. na podstawie ilości uczestników.

 Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień:

Piątek – 260 zł/os.

Sobota: –  280 zł/os.

Niedziela – 250 zł/os .

 

Pałac Dożów – dedykowany dla wesel od 180 – 400 osób- rozwiń ofertę

Pałac na Wodzie – dedykowany dla wesel od 150 – 200 osób – rozwiń

Sala Wenecka – dedykowana dla wesel od 90 – 150 osób – rozwiń

Sala San Marino– dedykowana dla wesel od 30 – 50 osób – rozwiń

 

Pałac na wesele w Warszawie

Pałac jako pomysł na ślub

Przyjęcie w wyjątkowych, bajkowych okolicznościach to dobry pomysł, aby zyskać niezapomniane wrażenia i wspomnienia, które pozostaną z Wami na długo. Warszawski hotel i pałac Venecia Palace idealnie nadaje się na wesele. Oferujemy sale balowe, które zachwycają architekturą i wystrojem. Wybierając naszą ofertę, każda Para Młoda ma okazję, aby zorganizować wymarzone przyjęcie w klasycystycznych wnętrzach, na dużej powierzchni i z wybornym jedzeniem. Od lat stawiamy na oryginalność, wyróżnia nas kompleksowe podejście i piękne okoliczności przyrody – widok na egzotyczny ogród to niewątpliwa zaleta naszej oferty. To zarazem piękne tło, które będzie doskonale wyglądać na zdjęciach. Serdecznie zapraszamy!

Pałac jako pomysł na ślub w Warszawie i okolicy

Ślub w bajkowej scenerii

Venecia Palace to idealny hotel na wesele w Warszawie, który pozwoli spełnić marzenia nowożeńców i zagwarantuje doskonałą zabawę wszystkim gościom. Nasz klasycystyczny pałac z dużymi salami bankietowymi i możliwością wynajęcia jednego z kilku atrakcyjnych wizualnie wnętrz to naprawdę kusząca oferta, którą polecamy wszystkim Młodym Parom przygotowującym się do organizacji dnia zaślubin i wesela. Zapraszamy do nas przede wszystkim mieszkańców Warszawy, ale nasza oferta obejmuje także bezpośrednie okolice stolicy.

Lokalizacja hotelu jest naprawdę efektowna. Piękny ogród dookoła, jeziorko, egzotyczne rośliny, palmy, tarasy wodne i inne atrakcje sprawdzą się podczas spacerów, a także jako tło fenomenalnej sesji zdjęciowej. W Venecia Palace można wykonać wspaniałe fotografie, które trafią później do rodzinnego albumu i będą towarzyszyć małżonkom przez całe lata. To jedna z najpiękniejszych pamiątek, więc warto wziąć ją pod uwagę na etapie przygotowań do uroczystości.

Hotel z wyjątkowym pałacem weselnym

Pałac na wesele

Niejednej Młodej Parze marzy się bajkowa ślubna sceneria. Piękne dekoracje, blask lamp, stoły uginające się pod ciężarem smacznego jedzenia i dopracowana oprawa muzyczna to podstawowe warunki udanego przyjęcia. Do tego można dodać pokoje do użytku gości, które można wcześniej zarezerwować. To świetne i bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu i w pełni zatroszczyć się o komfort przyjeżdżających na uroczystość gości. Dzięki temu mogą się świetnie bawić do późnych godzin, a potem odpocząć w zaciszu hotelowego apartamentu.

Venecia Palace to idealny pałac na wesele w Warszawie – z jednej strony piękny i gwarantujący satysfakcjonujące wrażenia estetyczne, a z drugiej zapewniający kompleksową obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Razem zorganizujemy takie przyjęcie weselne, które sobie wymarzyliście. Obojętnie, czy będzie to skromny poczęstunek w gronie rodziny czy niezapomniany, huczny bal, na który zaprosicie wszystkich znajomych i przyjaciół.

(3 486 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl