Mamy jeszcze WOLNE TERMINY na 2022r.

Pałac na wesele w Warszawie

Ślub to jeden z najważniejszych dni w całym życiu. Warto perfekcyjnie przygotować przyjęcie weselne, aby wrażenia z tego niepowtarzalnego wydarzenia na zawsze pozostały z Parą Młodą oraz ich gośćmi. Oferujemy bajkowe sale balowe w luksusowych pałacowych wnętrzach, które z pewnością Was zachwycą. Organizujemy bankiety w Warszawie w Pałacu Dożów o powierzchni 700 m2 z dużym balkonem i antresolą na stoliki oraz w Pałacu na Wodzie – z cudownym widokiem i osobnym wyjściem na tarasy wodne. Mamy do dyspozycji także inne sale, które wyróżniają się zachwycającą architekturą i dużą przestrzenią do świetnej zabawy. Gwarantujemy pyszne jedzenie – serwujemy dania kuchni polskiej i europejskiej. Połączenie tych wszystkich elementów jest warunkiem świetnej zabawy!

                                             

 

OFERTA WESELNA: 

Hotel Venecia Palace organizuje wesela od 4 osób do 400 osób w klimatycznych wnętrzach dwóch pałaców zlokalizowanych nad wodą i dysponujących urodziwymi( sezonowo) ogrodami, tarasami i pomostami.

Telefony kontaktowe:

Poniedziałek – sobota:

Dyrektor Gastronomii – 600 279 579

Niedziela i święta –  601 82 85 81

Promocje okresowe – zapytaj podczas spotkania – 1 pokój gratis  na 10 gości (w tym apartament dla Nowożeńców i pokoje dla rodziców)

np. 120 osób= 1 apartament + 2 pokoje dla rodziców + 9 pokoi GRATIS

Styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, październik, listopad, grudzień – piątek, sobota, niedziela:   –  cena ustalana indywidualnie m.in. na podstawie ilości uczestników.

 Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień:

Piątek – 260 zł/os.

Sobota: –  280 zł/os.

Niedziela – 250 zł/os .

 

Pałac Dożów – dedykowany dla wesel do 300 osób- ROZWIŃ OFERTĘ

Pałac na Wodzie – dedykowany dla wesel do 200 osób – ROZWIŃ OFERTĘ

Sala Wenecka – dedykowana dla wesel do 150 osób – ROZWIŃ OFERTĘ

Sala San Marino– dedykowana dla wesel do 50 osób – ROZWIŃ OFERTĘ

ROZWIŃ OFERTĘ

Pałac na wesele w Warszawie

Pałac jako pomysł na ślub

Przyjęcie w wyjątkowych, bajkowych okolicznościach to dobry pomysł, aby zyskać niezapomniane wrażenia i wspomnienia, które pozostaną z Wami na długo. Warszawski hotel i pałac Venecia Palace idealnie nadaje się na wesele. Oferujemy sale balowe, które zachwycają architekturą i wystrojem. Wybierając naszą ofertę, każda Para Młoda ma okazję, aby zorganizować wymarzone przyjęcie w klasycystycznych wnętrzach, na dużej powierzchni i z wybornym jedzeniem. Od lat stawiamy na oryginalność, wyróżnia nas kompleksowe podejście i piękne okoliczności przyrody – widok na egzotyczny ogród to niewątpliwa zaleta naszej oferty. To zarazem piękne tło, które będzie doskonale wyglądać na zdjęciach. Serdecznie zapraszamy!

Pałac jako pomysł na ślub w Warszawie i okolicy

Ślub w bajkowej scenerii

Venecia Palace to idealny hotel na wesele w Warszawie, który pozwoli spełnić marzenia nowożeńców i zagwarantuje doskonałą zabawę wszystkim gościom. Nasz klasycystyczny pałac z dużymi salami bankietowymi i możliwością wynajęcia jednego z kilku atrakcyjnych wizualnie wnętrz to naprawdę kusząca oferta, którą polecamy wszystkim Młodym Parom przygotowującym się do organizacji dnia zaślubin i wesela. Zapraszamy do nas przede wszystkim mieszkańców Warszawy, ale nasza oferta obejmuje także bezpośrednie okolice stolicy.

Lokalizacja hotelu jest naprawdę efektowna. Piękny ogród dookoła, jeziorko, egzotyczne rośliny, palmy, tarasy wodne i inne atrakcje sprawdzą się podczas spacerów, a także jako tło fenomenalnej sesji zdjęciowej. W Venecia Palace można wykonać wspaniałe fotografie, które trafią później do rodzinnego albumu i będą towarzyszyć małżonkom przez całe lata. To jedna z najpiękniejszych pamiątek, więc warto wziąć ją pod uwagę na etapie przygotowań do uroczystości.

Pałac na wesele

Niejednej Młodej Parze marzy się bajkowa ślubna sceneria. Piękne dekoracje, blask lamp, stoły uginające się pod ciężarem smacznego jedzenia i dopracowana oprawa muzyczna to podstawowe warunki udanego przyjęcia. Do tego można dodać pokoje do użytku gości, które można wcześniej zarezerwować. To świetne i bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu i w pełni zatroszczyć się o komfort przyjeżdżających na uroczystość gości. Dzięki temu mogą się świetnie bawić do późnych godzin, a potem odpocząć w zaciszu hotelowego apartamentu.

Venecia Palace to idealny pałac na wesele w Warszawie – z jednej strony piękny i gwarantujący satysfakcjonujące wrażenia estetyczne, a z drugiej zapewniający kompleksową obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Razem zorganizujemy takie przyjęcie weselne, które sobie wymarzyliście. Obojętnie, czy będzie to skromny poczęstunek w gronie rodziny czy niezapomniany, huczny bal, na który zaprosicie wszystkich znajomych i przyjaciół.

(6 449 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl