8 grudnia 2017 8 grudnia 2017

Sylwester bez dzieci, czyli rodzice mają wychodne!

To jedyna taka noc w roku, magiczna i wyjątkowa, którą powinno się spędzić inaczej niż wszystkie pozostałe. Przez 364 nocy w roku śpiewasz kołysanki, spędzasz godziny na usypianiu swojego maleństwa, po czym, opadając z sił, zasypiasz. Dziecko to skarb, który jest dla Ciebie tym najcenniejszym, jednak teraz masz okazję, aby pomyśleć tylko o sobie, spędzić sylwestra z ukochanym mężem.

To Twój czas, wykorzystaj go

Kiedy ostatni raz byłaś u fryzjera i spędziłaś kilka godzin na dopieszczaniu swojej fryzury? Czy pamiętasz, jak Twoje paznokcie były nienagannie pomalowane, a makijaż – perfekcyjnie wykonany? Kiedy ostatnio miałaś na sobie długą elegancką sukienkę i szpilki, w których przecież czujesz się tak kobieco? Wyobraź sobie, że teraz masz okazję powrócić do tych czasów. Wygląd ma bardzo duże znaczenie dla naszego samopoczucia, dodaje pewności siebie i uświadamia nam, że jesteśmy wyjątkowi. Wizyta u fryzjera, kosmetyczki czy w centrum handlowym jest dla kobiety chwilą relaksu, daje możliwość pozbycia się codziennego stresu i tym samym pozwala z większym zaangażowaniem i energią wykonywać codzienne obowiązki. Twoje dziecko potrzebuje mamy szczęśliwej, uśmiechniętej i spełnionej.

Tylko Ty i Twój partner

Na co dzień czas spędzacie we trójkę lub w jeszcze większym gronie, w zależności od tego, jak duża jest Wasza rodzina. Ze swoim partnerem macie niewiele okazji, aby pobyć tylko we dwoje, zapomnieć o codziennych troskach i obowiązkach, ponownie poczuć młodzieńczą spontaniczność i beztroskę. Dorosłość i macierzyństwo rządzi się swoimi prawami, jest czasem pełnym radości i wspomnień na całe życie. Nie powinnaś jednak zapominać, że oprócz tego, że jesteś perfekcyjną mamą, jesteś również kobietą, potrzebujesz komplementów ze strony swojego partnera i jego bliskości. Przez kilka godzin nocy sylwestrowej będziecie mogli poprawić swoje relacje. Wspólny taniec, rozmowy, poczujecie, że macie obok siebie kogoś, dla kogo jesteście wszystkim.

Otwórz się na ludzi

Bal sylwestrowy to często zabawa na 100 par, na jednym parkiecie spotykają się różni ludzie. To okazja do nawiązania nowych znajomości i poznania ciekawych osobowości. Nie musisz rozmawiać o swoich problemach i unikać krępujących pytań, możesz być, kim chcesz, czego przez ostatnie miesiące tak bardzo Ci brakowało.

Sylwester bez dzieci nie oznacza, że jesteś nieodpowiedzialnym rodzicem. Opinii na ten temat jest tyle, ile ludzi, każdy ma prawo do własnego zdania. Pamiętaj jednak, że dla Ciebie powinno się liczyć to Twoje. Masz ochotę na kilka godzin „wyrwać się” z domu? Zrób to, a wraz z nowym rokiem wróć odmieniona i przepełniona pozytywną energią. Będziesz już nie tylko perfekcyjną mamą, lecz także spełnioną i świadomą kobietą.

(391 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl