5 października 2017 5 października 2017

Singiel na zabawie sylwestrowej – czy to dobry pomysł?

„Nie mam pary, zostaję w domu”, ale dlaczego? Czy bycie singlem oznacza samotne wieczory i brak zabawy? Pozytywne nastawienie, optymizm i świadomość zalet bycia singlem pomoże Ci spojrzeć na swoją sytuację z innej perspektywy. Bal sylwestrowy pomoże Ci się odprężyć i zrelaksować, a może nawet nawiązać nowe znajomości. Nie musisz iść sam, pozwól się namówić znajomym na wspólną zabawę, przecież to jedyna taka noc w roku, która wymaga celebracji bez względu na to, czy jesteś zakochany czy też wciąż szukasz swojej drugiej połówki.

Samotny wśród par – dasz sobie radę!

Idąc na bal sylwestrowy z „parowanymi” znajomymi, możesz, ale nie musisz czuć się nieswojo. To zrozumiałe, że towarzyszą temu pewne obawy – jak zachować się w sytuacji, kiedy inni w objęciach tańczą na parkiecie. Najważniejsze jest pozytywne myślenie i optymizm. Na imprezę sylwestrową, idziemy się przede wszystkim dobrze bawić i powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby tak było.

Mając przy sobie grono przyjaciół, z pewnością możesz liczyć na ich wparcie i towarzystwo. Szybkie tańce to okazja do wspólnych szaleństw na parkiecie. To najczęściej takie utwory towarzyszą sylwestrowej zabawie. Spokojne i romantyczne utwory są jedynie dodatkiem, a dla Ciebie mogą być szansą na odpoczynek i spróbowanie smakołyków, które zostały przygotowane przez wybitnych kucharzy. Na zorganizowanych balach spotkać można również ciekawych ludzi, którzy tak jak Ty przyszli sami. Obserwuj, a może ktoś interesujący pojawi się na horyzoncie.

Samemu też wypada

Stereotypowe myślenie i przekonanie, że bal sylwestrowy nie jest dla singli tylko utrudnia akceptację sytuacji, która dla wielu jest mało komfortowa. Niektórzy wciąż szukają miłości, inni są świeżo po rozstaniu, a są też tacy, którzy są sami z wyboru – czy jest w tym coś złego? Tak samo jak wszyscy inni, również single mają prawo do zabawy oraz korzystania z imprezowych okazji.

Najważniejsze jednak są komfort i dobre samopoczucie. Jeżeli nie lubimy dużych imprez lub wiemy, że w otoczeniu zakochanych nie będziemy czuć się najlepiej, nic na siłę. Jest wiele innych form spędzania sylwestra. Niezwykle popularne są domówki czy też miejskie imprezy sylwestrowe. Nikomu nie musimy nic udowadniać, ani robić czegoś wbrew własnej woli. Każdy ma prawo wyboru i organizowania swojego życia tak, jak chce on sam. Ważne jest jednak, aby nie zamykać się na innych ludzi i w sylwestra nie spędzać samotnie w domu. Na co dzień żyjemy szybko, zapominamy o przyjemnościach, koncentrujemy się na pracy i karierze. To jedna z niewielu takich nocy w ciągu roku, kiedy możemy zapomnieć o obowiązkach, troskach i smutkach.

(168 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl