1 listopada 2017 1 listopada 2017

Przepis na udanego sylwestra

Sylwester obchodzimy każdego roku o tej samej porze, zawsze jednak wzbudza on bardzo duże emocje, oczywiście w większości są to emocje pozytywne. Na tę jedną noc czekamy 365 dni, planujemy, szukamy ofert sylwestrowych, wyjeżdżamy w tym czasie na wakacje lub po prostu organizujemy domówkę w kameralnym gronie. Niezależnie od tego, jak spędzamy sylwestra, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby było to kilka niezapomnianych godzin. Czy jest uniwersalny przepis na udanego sylwestra?

Zabawa przy tanecznej muzyce

Muzyka wprawia nas w pozytywny oraz imprezowy nastrój. Towarzyszy wszystkim hucznym zabawom, nie może jej zabraknąć również podczas sylwestrowej nocy. Jeżeli organizujesz domówkę, swoją playlistę tworzysz sam, możesz oczywiście skonsultować się ze znajomymi, z którymi spędzisz ten wyjątkowy czas. Wybierając bal sylwestrowy, nie zawsze wiesz, przy jakiej muzyce będziesz się bawić. W tym przypadku warto poznać opinie o zespole lub DJ-u, który uprzyjemni nam tę magiczną noc. Obowiązkowo powinny pojawić się światowe taneczne rytmy, najnowsze hity, kultowe polskie biesiady, ale również romantyczne przytulańce, czyż nie?

Wymarzone miejsce

Dla jednych jest to ich dom, w nim czują się najlepiej i nie wyobrażają sobie pożegnać starego roku i przywitać nowego w żadnym innym miejscu. Inni z kolei uciekają na wymarzone wakacje na egzotyczne plaże, chcąc spędzić w tym roku słonecznego sylwestra na piaszczystej plaży. Są również tacy, dla których wymarzony sylwester to bal odbywający się w magicznej scenerii. To jedna z niewielu takich okazji, kiedy możesz poczuć się wyjątkowo, inaczej niż na co dzień, założyć elegancką sukienkę z koronką lub garnitur uzupełniony o kolorowy krawat. Warto jest ją wykorzystać.

Wskok w Nowy Rok w idealnym towarzystwie

To, co sprawia, iż nawet zwykły dzień jest wyjątkowy i tym samym wynagradza nam wszystkie niepowodzenia, to ludzie, bliskie nam osoby, w towarzystwie których możemy być sobą, możemy odzyskać dobry humor i bawić się przez całą noc. Sylwester powinno się spędzać w towarzystwie osób, które darzymy sympatią, które są nam bliskie – z rodziną, przyjaciółmi lub drugą połówką. Wybierając się na bal sylwestrowy, możemy pójść we dwoje, spędzić romantyczną noc w objęciach ukochanej osoby. Alternatywą jest zabawa w większym gronie, niektórzy preferują sylwestrowe szaleństwo w mniej kameralnym towarzystwie. Wybór należy do Ciebie, to Ty masz czuć się komfortowo i powitać Nowy Rok tak, aby zachował się w Twojej pamięci przez najbliższe 365 dni.

Smaki sylwestra

Organizując sylwestra samemu, możemy poeksperymentować w kuchni lub wybrać sprawdzone smaki, ryzykujemy lub stosujemy bezpieczną strategię. Zawsze jednak „coś” musi pojawić się na stole, przed Wami przecież cała noc. Sylwester na sali balowej to zupełnie inne menu, często wykwintne i obfitujące w ciekawe smaki z całego świata. To szansa, aby spróbować czegoś nowego przygotowanego przez cenionego szefa kuchni. To tylko jedna noc, nie odmawiaj sobie kawałka ciasta, soczystej pieczeni czy też orientalnej sałatki. Kalorie spalisz podczas szaleństwa na parkiecie.

(201 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl