13 października 2016 13 października 2016

Dekoracje weselne

Dekoracje weselne na najważniejszy dzień w życiu pary młodej. Podczas tego ważnego wydarzenia wszystko powinno być dopięte na przysłowiowy ostatni guzik: sala, menu, orkiestra, a także weselne dekoracje. Wyborowi dekoracji warto poświęcić odrobinę więcej uwagi, aby mieć pewność że wybrane przez nas ozdobne dodatki będą wyglądały elegancko i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Dekoracje weselne stołu państwa młodych

Stół młodej pary to zdecydowanie najważniejsze miejsce na sali weselnej. Na nim skupia się wzrok wszystkich gości, pojawia się także na wielu fotografiach. Warto zadbać, aby stół oraz miejsce za nim były przystrojone w sposób oryginalny, który podkreśli wyjątkowy charakter przyjęcia weselnego. Ciekawym rozwiązaniem będzie wybranie podłużnej wiązanki z żywych kwiatów jako głównej dekoracji stołu. Niezbyt wysoki bukiet, z czerwonych lub białych róż przyozdobionych akcentami z zielonych listków i subtelną wstążką nie będzie przysłaniał młodej pary i nada stołowi elegancki charakter. Warto sięgnąć także po ozdoby z delikatnego, białego tiulu, który można owinąć wokół podstawki bukietu, ukrywając mniej atrakcyjne wizualnie elementy dekoracji.

Dekorując stół młodej pary nie można zapomnieć także o odpowiednim przygotowaniu miejsca za stołem. Zamiast klasycznej zasłony z białego tiulu warto postawić na bardziej oryginalne rozwiązanie, które na długo zapadnie w pamięć gości weselnych. Przykładem może być ściana wykonana z żywych kwiatów, na której można zawiesić np. dekorację z imionami młodej pary, wstążki lub inne elementy. Żywe kwiaty można zamocować na specjalnej tablicy z gąbki kwiaciarskiej: to sprawi że dekoracja bez trudu przetrwa całą noc. Efekt wow oraz piękny zapach naturalnych kwiatów: gwarantowane!

Dekoracje stołów gości

Dekoracje stołów gości są nie mniej ważne niż pary młodej. Tylko od naszego pomysłu i jego wykonania zależy, czy goście weselni będą czuli się dobrze podczas przyjęcia. Warto postawić na elegancję, rezygnując ze zbyt dużych stroików, które zabierają zbyt wiele miejsca i są niewygodne w trakcie trwania przyjęcia weselnego. W roli dekoracji sprawdzą się żywe kwiaty umieszczone w wysokich, eleganckich wazonach, ozdobionych delikatna kokardą. Dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie tych samych kwiatów, które pojawiają się przy stole pary młodej, a także dodatków w tej samej tonacji kolorystycznej. Więc jeżeli wybraliśmy kwiaty w kolorze ciemnego różu, to serwetki, wstążki i dekoracje świeczników powinny być utrzymane w zbliżonej gamie kolorów.

Dekoracje weselne drzwi wejściowych

Miejsce przed salą weselną, przy którym odbywa się tradycyjne przywitanie pary młodej chlebem i solą, to także bardzo ważne miejsce podczas wesela. Wiele par zapomina o udekorowaniu tego miejsca, ale ponieważ jest to wizytówka sali weselnej, warto zadbać także o jego reprezentacyjny wygląd. Przy drzwiach wejściowych doskonale sprawdzą się girlandy z kwiatów, wianki podkreślające radosny charakter przyjęcia weselnego oraz dywan, po którym młodzi oraz goście wejdą na salę. Ciekawą ozdobą, którą można ustawić przed wejściem, są napełnione helem balony lub kwitnące drzewka w doniczkach. Taki element sprawi, że już w momencie wejścia na sale weselną goście poczują wyjątkowy nastrój.

Dekoracje to niezwykle ważny element każdego wesela. Jeżeli staranie zaplanujemy, jak będę wyglądały, unikniemy przykrej niespodzianki podczas przyjęcia.

(854 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl