7 października 2016 7 października 2016

Atrakcje na weselu.

Większość z nas, zapytana o to, jakie miejsce kojarzy się nam z miłością, bez wahania odpowiada: Wenecja. To miasto, które od lat odwiedzają pary zakochanych, które było i jest świadkiem miłosnych wyznań oraz które stało się tłem dla wielu romantycznych historii filmowych. Czy można sobie zatem wyobrazić lepsze miejsce na powiedzenie sobie sakramentalnego TAK? Jeśli również tak uważasz, to Hotel Venecia Palace jest idealnym miejscem na wesele marzeń.

Niepowtarzalna architektura hotelu, pałac na wodzie i przestronny ogród

Dzień ślubu, ten szczególny dzień w życiu. Dzień, w którym każda kobieta pragnie czuć się jak księżniczka, mając u boku swego wymarzonego mężczyznę. Dla tej wyjątkowej pary zapewniamy królewskie wnętrza. Architektura hotelu gwarantuje niepowtarzalny klimat. Pałac na wodzie, mosty weneckie, tarasy wodne i pomosty wiszące przenoszą Młodą Parę do wodnego miasta, a piękny, przestronny ogród jedynie uzupełnia ten niesamowity klimat. Wyjątkowość tego miejsca sprawia, że jest ono cudowną scenerią dla upamiętnienia ceremonii ślubnej – wesele Warszawa.

Romantyczna podróż poślubna gondolą

Z przyjemnością spełniamy oczekiwania swoich klientów – Państwa Młodych, chętnie pomagając w organizacji wymarzonego wesela. W ramach atrakcji, jak przystało na miasto na wodzie, oferujemy przejażdżkę gondolą po jeziorze. W tej podróży Państwu Młodym mogą towarzyszyć rodzice lub świadkowie. Dodatkowo Para Młoda może zapalić lampiony wodne, wypowiadając życzenie wspólnych, radosnych i pomyślnych chwil na nowej drodze życia.

Pokaz sztucznych ogni nad wodą

Woda i gwiaździste niebo – romantyczna sceneria, prawda? A gdyby do tego dodać fajerwerki rozświetlające niebo i taflę jeziora? Dla nas to żaden problem. Nie trzeba nikogo przekonywać, że pokaz sztucznych ogni nad wodą jest zjawiskiem na długo pozostającym w pamięci uczestników ceremonii ślubnej. Zatem poinformujcie z hukiem wszystkich wokół, że odtąd idziecie razem przez świat!

Uczta włoskich królów? – nie tylko wizualne doznania

Wśród najważniejszych rzeczy, które wspominają goście weselni, można wymienić suknię Panny Młodej, orkiestrę/dj’a oraz serwowane jedzenie. Panna Młoda z całą pewnością uświetni swoją urodą i kreacją uroczystość, my zaś zadbamy nie tylko o piękną oprawę ceremonii ślubnej, ale także o podniebienie naszych wspaniałych gości. Fontanna z czekolady? Włoskie przysmaki, które przeniosą Państwa Młodych

oraz pozostałych uczestników ceremonii do słonecznej Italii? A może kuchnia polska lub inna kuchnia europejska? Stawiamy na najwyższą jakość serwowanych posiłków. Manager ds. gastronomii wesele Warszawa dołoży wszelkiej staranności, by skomponować idealne menu weselne i zadbać o kulinarną rozkosz weselników.

Wesele -Królewskie traktowanie – stawiamy na najwyższą jakość oferowanych usług

Gwarantujemy nie tylko niepowtarzalny nastrój, piękną scenerię oraz najwyższą jakość serwowanych posiłków, służymy również Państwu profesjonalną pomocą i obsługą. Naszym celem jest zadowolenie naszych gości oraz zapewnienie cudownych wspomnień, których z ogromną radością możemy stać się częścią. Uwielbiamy wyzwania i zrobimy co tylko w naszej mocy, by spełnić Państwa marzenie o idealnym ślubie w idealnym miejscu.

(1 537 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl