31 sierpnia 2017 31 sierpnia 2017

Zaproszenia ślubne – wizytówka Pary Młodej

Zanim goście przybędą na ślub i wesele, otrzymują od Pary Młodej zaproszenia. Jest to pewnego rodzaju wizytówka całej uroczystości, dlatego też muszą one być spójne z jej charakterem. Ich wybór jest jednym z pierwszym, przed jakim stają przyszli małżonkowie. Decyzja powinna być przemyślana i przede wszystkim podjęta już po ustaleniu dekoracji sali weselnej i kościoła. Nieograniczone możliwości, niezliczona ilość wzorów, zmieniające się trendy… to, czym powinniśmy się kierować, to tak naprawdę indywidualne upodobania.

Zaproszenia w stylu uroczystości i Pary Młodej

Goście na zaproszenia ślubne czekają z niecierpliwością. Na ich podstawie mogą wywnioskować, jak będzie wyglądała dekoracja sali weselnej i kościoła, a także w jakim stylu będzie suknia Panny Młodej. Szeroka paleta wzorów i kolorów zaproszeń pozwala wybrać takie, które będą nawiązywały zarówno do stylu uroczystości, jak również Pary Młodej. Coraz częściej producenci proponują kompleksowe rozwiązania, czyli zaproszenia wraz z winietkami na stół, kartami menu, księgą gości i podziękowaniami. Dzięki nim zachowasz spójność dekoracji.

Zaproszenia muszą podobać się przede wszystkim Parze Młodej. Nie preferujecie odważnej czerwieni? Zdecydujcie się na zaproszenia w beżowym kolorze ze złotymi lub srebrnymi akcentami. Chcecie się wyróżnić? Wybierzcie zaproszenia w kolorze niebieskim, fioletowym lub zielonym. To Wy decydujecie, w jaki sposób zaprosicie swoich najbliższych. Romantyczny charakter przyszłych małżonków podkreślą wstążki i koronki, a odwagę i temperament nieszablonowa grafika i oryginalna forma, np. zaproszenia 3D, w formie kartki z kalendarza, karty do gry lub biletu pociągowego.

Organizacja wesela – nie dajmy się zwariować

Chcąc jak najbardziej się wyróżnić, często nie jesteśmy obiektywni przy wyborze zaproszeń ślubnych i nie myślimy racjonalnie. Najważniejsze jest to, co się nie w nich znajduje i jaka jest ich rola. Mają informować gości o terminie i miejscu ślubu, a zatem muszą na nich znaleźć się podstawowe informacje tj. imiona i nazwiska Pary Młodej, dzień i godzina ślubu i przyjęcia weselnego, a także miejsce wydarzenia. Zbyt duża ilość wzorów i ozdób może sprawić, że treść będzie nieczytelna.

Nie oznacza to jednak, iż treść zaproszenia musi być tradycyjna i zawsze taka sama. Wiele Par decyduje się na wierszyki z humorem czy nawet tekst piosenki. To ciekawy sposób na przekazanie ważnych informacji.

Zaproszenie na przyjęcie weselne – zrób to sam

Można kupić gotowe zaproszenia ślubne. Wybieramy wzór i treść, po czym otrzymujemy już przygotowane do wręczenia zaproszenie. Można jednak zrobić to zupełnie inaczej, czyli zaprojektować i stworzyć zaproszenia samodzielnie. Okazuje się, że nie jest to takie trudne.

Tak naprawdę potrzebujemy niewiele – ozdobnego papieru w wybranym kolorze, wstążki, brokaty, koronki, kwiaty, piórka, guziki i inne elementy dekoracyjne, które chcemy, aby znalazły się na zaproszeniu. Stworzone osobiście na pewno będą unikatowe i jedyne w swoim rodzaju.

(212 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl