15 marca 2017 15 marca 2017

Samochód na Wesele Warszawa.

Po rezerwacji sali, zamówieniu cateringu i wybraniu sukni ślubnej zwykle przychodzi pora na dobór samochodu, który zawiezie Parę Młodą na uroczystość zaślubin w kościele lub USC oraz na salę weselną. Większość nowożeńców marzy o wyjątkowej oprawie imprezy, chce, aby ich podróż była uroczysta, a kondukt ślubny zwracał uwagę. Jak wybrać idealny samochodów do ślubu?

Auto weselne klasy Premium czy stylowa limuzyna ślubna?

Samochód do ślubu powinien pasować do charakteru całej uroczystości. Na weselu w stylu klasycznym doskonale sprawdzą się nowoczesne auta klasy Premium. Wypożyczalnie w swoich ofertach posiadają piękne Audi, Jaguary, Chryslery, stylowe modele Volkswagenów. Największym zainteresowaniem Par Młodych cieszą się auta w kolorze białym oraz czarnej perły. Pięknie będzie prezentować się również odcień złoty.

Państwo Młodzi, marzący o imprezie w stylu gwiazd Hollywood, mogą wynająć efektowną limuzynę. Stylowe Lincolny czy przedłużane Mercedesy prezentują się bardzo wytwornie. Często we wnętrzu takich pojazdów na  Pannę Młodą i Pana Młodego czekają podgrzewane fotele, otwierany dach, nowoczesny system audio, barek wypełniony markowymi trunkami lub lodówka ze schłodzonym szampanem.

Pamiętaj o dekoracjach pojazdu weselnego

Do koloru auta warto dobrać odpowiednie dekoracje. W ofertach wypożyczalni dostępne są gotowe propozycje ozdób, niektóre firmy współpracują także w florystką, która przygotowuje indywidualne projekty.

Na samochodzie ślubnym może znaleźć się para gołębi, lalka w sukni będącej imitacją kreacji Panny Młodej, stroik z balonów. Pięknie prezentują się także ozdoby kwiatowe. Dostępne są gotowe stroiki z róż i innych kwiatów, pojedyncze kwiaty, które można przykleić do maski. Kwiaty można łączyć ze wstążkami, szarfami, kokardami.

Warto jedynie pamiętać, aby dekoracje ślubnego auta pasowały do bukietu i kreacji oraz ogólnego stylu imprezy.

A może tak modele zabytkowe na ślub tradycyjny??

Pary Młode, które marzą o nietuzinkowej oprawie wesela mogą wynająć auta zabytkowe. Na imprezie w stylu retro sprawdzi się Rolls-Royce Silver Cloud I, limuzyna Cadilac, Lincoln Excalibur. Miłośnicy bardziej swojskich klimatów mogą pokusić się o wynajem samochodu rodem z PRL-u, a fani dziewiętnastowiecznych balów organizujący wesele w zabytkowym pałacyku – zastąpić auto bryczką lub karetą.

Warto jednak pamiętać, że takie niestandardowe rozwiązania są mniej wygodne. Nowoczesne samochody są przestronne, wyposażone w klimatyzację i ogrzewanie, automatycznie otwierane szyby. To gwarantuje, że suknia nie pognie się, fryzura Panny Młodej pozostanie idealna, a makijaż nie spłynie w czasie podróży.

(120 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl