1 sierpnia 2017 1 sierpnia 2017

Jak wybrać najlepszą ofertę sylwestrową?

Sylwester to ten jedyni dzień w roku, w którym chcemy spędzić w gronie najbliższych i przyjaciół, doskonale się przy tym bawiąc. Nie dziwi zatem, że większość z nas decyduje się na bal sylwestrowy organizowany przez restauracje i hotele.

Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie wybrać ofertę sylwestrową, która spełniłaby nasze wszystkie wymagania. To, czy wybraliśmy dobrze można zweryfikować dopiero na miejscu, w trakcie trwania imprezy.

Niski koszt nie zawsze oznacza dobrą zabawę

Decydując się na organizowane przyjęcie sylwestrowe wiele osób sugeruje się wysokim lub niskim kosztem wykupienia biletu wstępu. Warto wiedzieć, że ta cena zależy od wielu czynników. W końcu może okazać się, że miejsce, które organizuje bal sylwestrowy za niewielką kwotę od osoby, może żądać od uczestników przyniesienia własnego alkoholu lub też zadbania o własny catering.

Biorąc pod uwagę dodatkowe koszty, które w związku z tym należy ponieść, wychodzi, że koszt całego przedsięwzięcia równa się biletowi wstępu na przyjęcie o wyższym standardzie usług. Nie licząc oczywiście faktu, że samo ugotowanie i przewiezienie prowiantu może nastręczyć sporo kłopotu, szczególnie jeśli mamy je dostarczyć do innej miejscowości. W takim przypadku może okazać się, że impreza skończy się szybciej niż zamierzone, a my ze zmęczenia zaśniemy zaraz po ustaniu fajerwerków.

Klub, teatr, czy wyjazd do luksusowego hotelu?

Wiele jest sposobów spędzenia udane go sylwestra, a wszystkie one zależą od naszych własnych preferencji. Osoby, które wolą wybrać się w tym czasie na wyjątkowe wydarzenia kulturalne, mają do wyboru wiele przedstawień teatralnych lub operowych albo seansów kinowych, podczas których można zobaczyć spektakle w niespotykanej do tej pory oprawie.

Z kolei ludzie preferujący dobrą zabawę taneczną do białego rana mają możliwość udania się do klubu znajdującego się w ich mieście lub też wyjechania do hotelu organizującego dyskotekę połączoną z noclegiem w luksusowych wnętrzach. Szczególnie ta ostatnia opcja przemawia do tych, którzy nie lubią ograniczać się do odwiedzenia tylko jednego miejsca (w sylwestra jest to, jak wiemy, niestety dość trudne). O ile wyszuka się dobrą propozycję, można w trakcie takiej imprezy odwiedzić wiele parkietów, na których prezentuje się niekiedy bardzo zróżnicowane gatunki muzyczne. W takim przypadku im bardziej zróżnicowana oferta atrakcji tym lepiej – niektóre z hoteli mogą zaoferować gościom nawet dostęp do kasyna, klubu oraz przygotować wyszukane pokazy sztucznych ogni. Dodatkowo jest to okazja do wypróbowania wykwintnych dań w wykonaniu najlepszych kucharzy.

To, gdzie zdecydujemy się spędzić najbliższego sylwestra, to nie tylko kwestia zasobności portfela. Porównując spis atrakcji proponowanych przez lokale i doliczając ewentualne koszty dodatkowe, może okazać się, że bal sylwestrowy wraz z pobytem w eleganckich wnętrzach jest w zasięgu naszych rąk.

(79 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl