1 sierpnia 2017 1 sierpnia 2017

Bal sylwestrowy – taniec i dobra zabawa

Ostatnia noc roku od zawsze kojarzy się ze świetną zabawą, smacznym jedzeniem i niesamowitym pokazem sztucznych ogni. Co roku staramy się, aby 31 grudnia był dla nas wyjątkowym wydarzeniem. Na pewno nie inaczej będzie w tym roku.

Bez względu na to, w jaki sposób staramy się spędzić noc sylwestrową – jest to zawsze niezapomniane wydarzenie. Zakończenie starego roku staramy się uczcić wyjeżdżając do dalekich i egzotycznych miejsc albo spędzamy je w gronie najbliższych oraz przyjaciół na spotkaniach w domach, balach sylwestrowych lub koncertach.

Dobra zabawa tylko w klubie?

Od wielu lat to właśnie imprezy sylwestrowe organizowane przez dyskoteki i restauracje posiadające parkiety do tańca są najczęściej wybierane przez osoby pragnące uczcić tę noc dobrą zabawą. Nic dziwnego, że organizatorzy prześcigają się w wymyślaniu coraz bardziej przyciągających chętnych listy atrakcji. Z tego powodu impreza sylwestrowa w klubie to nie tylko wieczór spędzony na tańcach w połączeniu z morzem alkoholu, ale także okazja do zdobycia nowych doświadczeń.

Coraz częściej częścią przyjęć z okazji sylwestra są pokazy barmańskie, niekiedy doprawdy zjawiskowe, połączone z możliwością degustowania kolorowych drinków. Restauracje prześcigają się także w przygotowywaniu bardzo wykwintnych potraw, gotowanych przez wybitnych, znanych na całym świecie, mistrzów swojego fachu, czasem – składających się z bardzo egzotycznych składników. Oferta fine dining z roku na rok staje się coraz bogatsza, pozostawiając amatorów wyszukanych smaków w dylemacie co do wyboru tej najlepszej. Dla koneserów dobrych trunków oraz kawy pozostawia się do dyspozycji unikalne gatunki alkoholi oraz esencje kawowe sprowadzane z najdalszych zakątków świata. Propozycję dla siebie znajdą również fani cygar – Cigar Cluby stoją dla nich otworem, dając możliwość wypróbowania unikalnych marek.

Muzyka na żywo, czy może zabawa z DJ-em?

Decydując się na spędzenie nocy sylwestrowej w lokalu musimy rozważyć również to, czy wolimy spędzić ten czas przy akompaniamencie muzyki granej na żywo, czy raczej zadowoli nas zabawa przy dobrze znanych nam piosenkach puszczanych przez DJ-a. Każde z nich ma swoje wady i zalety.

Największym plusem zabawy przy muzyce granej na żywo jest jej autentyzm. Dla niektórych gości fakt, że mogą zobaczyć artystów grających i śpiewających bez wykorzystania podkładów muzycznych ma zdecydowanie większą wartość. A jeśli zespół posiada wokalistę obdarzonego prawdziwą charyzmą, będzie on w stanie rozkręcić każdy bal i zapewnić bawiącym się niezapomniane przeżycia. Trzeba tylko pamiętać, że zespół grający na żywo ma ograniczony repertuar.

Ten problem staje się mało istotny, kiedy decydujemy się na przyjęcie obsługiwane przez DJ-a. Ze względu na to, że puszcza on muzykę z komputera albo z płyt, może zaserwować nam zarówno najnowsze hity, jak i szlagiery sprzed lat. O ile trafi się nam pomysłowy DJ-a niektóre z nich możemy usłyszeć w nowych interpretacjach.

(131 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl