1 listopada 2017 1 listopada 2017

Atrakcje weselne, czyli wesele inaczej

Każdy przygotowuje się do tego wyjątkowego dnia z bardzo dużym zaangażowaniem. Bardzo często koncentruje się nie na tym, o czym on marzy, ale na atrakcjach, które przypadną do gustu jego gościom. W ostatnich latach bardzo popularne stały się dodatkowe atrakcje weselne. Ich celem jest urozmaicenie zabawy, zaskoczenie swoich bliskich i stworzenie niezapomnianego wesela. Wszystko jednak wymaga zastanowienia się, co właściwie pasuje do naszej koncepcji ślubu. Nie należy robić nic wbrew sobie, ponieważ to Wasz dzień i powinien on być spełnieniem Waszych marzeń.

Karaoke na weselu

Kiedy jeszcze nie było tak popularne podczas weselnej zabawy, goście sami sobie je organizowali. Orkiestry chętnie spełniają spontaniczne oczekiwania gości i Pary Młodej, dlatego dzisiaj sami wychodzą z inicjatywą zorganizowania karaoke. To dobry pomysł, kiedy wśród gości są ludzie młodzi, odważni i rozrywkowi, którzy chętnie uczestniczą w różnego rodzaju zabawach. Utwory, jakie wybierzemy, powinny być znane, być łatwe do zaśpiewania oraz oczywiście obecne często na podobnych zabawach.

Fotobudka – świetna zabawa, sentymentalna pamiątka

To stosunkowo nowa atrakcja weselna, która jednak spotkała się z ogromnym zainteresowanie ze strony Par Młodych. Automat do zdjęć to dla gości urozmaicenie zabawy, wszyscy przecież lubimy tzw. Selfie, a kiedy możemy przy tym założyć przerysowane duże okulary, brokatowy kapelusz czy kolorowy krawat, jest jeszcze ciekawiej. Dla Pary Młodej jest to fantastyczna pamiątka. Zdjęcia wykonane w fotobudce z gośćmi można umieścić w albumie lub dużej ramce. Pamiętaj, że najlepsze ujęcia to te spontaniczne, na których widać wszystkie prawdziwe i szczere emocje. Jakość odgrywa w tym przypadku drugoplanową rolę.

Powrót do dzieciństwa

Czy pamiętasz ze swojego dzieciństwa bańki? Pierwsze robione były samodzielnie z wody i płynu do mycia naczyń, później pojawiły się bardziej profesjonalne, a obecnie możemy skorzystać ze sprzętów, które tworzą bańki w dużych ilościach, o różnych wielkościach i kształtach. Bańki pozwolą Ci tworzyć magiczną scenerię szczególnie podczas pierwszego tańca, ale też przy składaniu życzeń, podziękowaniach dla rodziców i krojeniu tortu. Ucieszą się tylko najmłodszych.

Lampiony do nieba

Podobnie jak bańki sprzyjają magicznej scenerii. Lampiony szczęścia ą popularne nie tylko podczas imprez, ale również romantycznych spotkań na plaży. Nocą świecące lampiony stworzą na niebie konstelacje świecących gwiazd. Wierzy się, że podczas ich puszczania należy pomyśleć życzenie, a jest duża szansa, że się spełni.

Cena lampionów jest niewielka, może więc podarować je każdemu z gości. Będzie to symboliczna chwila, w której podzielicie się swoim szczęściem i radościom z najbliższymi.

(230 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl