Ślub plenerowy w Warszawie

W dzisiejszych czasach śluby plenerowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które marzą o uroczystości w otoczeniu przyrody. Takie przyjęcia na długo zapisują się w pamięci uczestników, co jest związane z ich niezwykłą atmosferą. Aby uroczystość była udana, należy zastanowić się nad odpowiednią lokalizacją, kierując się indywidualnymi preferencjami. Doskonałym pomysłem może być ślub plenerowy w Warszawie w otoczeniu egzotycznych roślin i mariny. Warto postawić na kompleksową organizację uroczystości obejmującą również przygotowanie odpowiednich dekoracji. Przyjęcie w plenerze to doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o nieszablonowym ślubie w gronie najbliższych.

                                             OFERTA  :

                        PAŁAC DOŻÓW :

 Listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec – Sobota: od 120 osób – 220 zł/os.
Piątek lub Niedziela: 220 zł/os.
Kwiecień, Maj, Październik – Sobota: od 120 osób – 230 zł/os.
Piątek lub Niedziela : od 100 osób – 230 zł/os

 Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień:
Sobota
130 osób -240 zł/os,
150 osób- 230 zł/os,
200 osób – 225 zł/os.
Piątek lub Niedziela: 230 zł/os 

                          PAŁAC NA WODZIE:

 Listopad,grudzień,styczeń, luty, marzec – Sobota: 220 zł/os,
Piątek lub niedziela: 220 zł/os .
Kwiecień, maj, październik – Sobota: 230 zł/os,
Piątek lub niedziela: 230 zł/os.
Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień – Sobota: od 120- osób – 240 zł/os,
Piątek lub Niedziela – 230 zł/os

                          SALA WENECKA:

Październik, listopad , grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień: Sobota – od 80 osób – 220 zł/ os.
Piątek lub Niedziela 210 zł/os.
Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień: Sobota – 230 zł/os,
Piątek lub Niedziela – 220 zł/os 

Kontakt

601 82 85 81   pn-nd od 8:00- 20:00 .

Ślub plenerowy w Warszawie

Wyjątkowy ślub w plenerze

Otoczenie egzotycznych roślin, jeziora i klasycystycznej architektury to przepis na niezapomniany ślub plenerowy w Warszawie. Właśnie takie okoliczności zapewnia luksusowy hotel Venecia Palace specjalizujący się w organizacji przyjęć pośród malowniczych krajobrazów. Do dyspozycji gości weselnych oddajemy marinę z rowerami wodnymi i kajakami oraz rozległy ogród, w którym znajdują się nietypowe gatunki roślin. Nasza oferta spełni oczekiwania osób zainteresowanych niebanalnymi sesjami zdjęciowymi ze ślubu oraz wesela. Na uwagę zasługuje również sam pałac, który dzięki klasycystycznej architekturze znakomicie wpisuje się w charakterystyczny klimat tego miejsca. Z naszą pomocą zapewnisz bliskim ekskluzywny bal weselny w oryginalnej odsłonie.

Ślub

Hotel, który spełni oczekiwania nowożeńców

Idealny hotel na wesele w Warszawie? Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że świetnym wyborem będzie Venecia Palace. To wyjątkowe miejsce położone w malowniczych okolicznościach przyrody, w którym może odbyć się niezapomniany ślub plenerowy, a także huczna uroczystość weselna. Stylowy pałacyk położony pośrodku imponującego ogrodu pełnego egzotycznych roślin ze znajdującym się w pobliżu jeziorkiem z pewnością spodoba się wszystkim nowożeńcom, którzy wymarzyli sobie bajkowe zaślubiny.

Dzień ślubu i wesele to najważniejsze chwile w życiu każdego człowieka. Aby nadać tym wydarzeniom odpowiednią rangę, warto zorganizować je w wyjątkowym miejscu, jakim jest Venecia Palace. To hotel w Warszawie, który gwarantuje kompleksową organizację wymarzonego przyjęcia. Ten uroczy klasycystyczny pałacyk z rozległym ogrodem to idealne miejsce, by wziąć ślub na dworze w otoczeniu roślin, a następnie zaprosić gości do świętowania w ekskluzywnych wnętrzach. Nowożeńcy, którzy planują taką formę zaślubin, będą zachwyceni naszą ofertą.

Ślub w plenerze na jeziorem Warszawa

Idealna oprawa uroczystości  Venecia Palace

Ślub plenerowy i wesele powinny być perfekcyjnie zorganizowane, aby wszyscy zaproszeni przyjaciele i rodzina bawili się doskonale. W Venecia Palace dbamy o każdy szczegół przedsięwzięcia – począwszy od eleganckiej i stonowanej dekoracji sali weselnej, przez niepowtarzalny klimat unoszący się w naszych wnętrzach i smaczne jedzenie, a skończywszy na muzycznej oprawie uroczystości. Mając na uwadze indywidualne oczekiwania nowożeńców, jesteśmy w stanie stworzyć dokładnie taką aranżację, jaka przypadnie im do gustu.

Okoliczności przyrody, dekoracje wnętrz, dopasowana do osobistych preferencji kuchnia i muzyka to tylko kilka elementów składających się na całokształt idealnej uroczystości zaślubin w plenerze i wesela. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób planujących ślub w plenerowy i zabawę w tym samym miejscu. Obejmuje ona Warszawę i okolice. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich, którym marzy się niepowtarzalne przyjęcie – wesele takie, które na zawsze zapisze się w ich pamięci jako idealne.

 

(241 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl