Przyjecie weselne w Warszawie

Chcielibyście zorganizować przyjęcie weselne w zjawiskowym miejscu? Jeśli tak, wybierzcie warszawski hotel, który wyróżnia się na tle innych. Venecia Palace oferuje unikalne sale weselne – m.in. Salę Wenecką, Pałac Dożów i Pałac na Wodzie. Piękna architektura w stylu klasycystycznym, nieszablonowe dekoracje, wspaniały ogród i bliskość wody sprawiają, że każde wydarzenie w tym miejscu nabiera bajkowego charakteru. Niepowtarzalne przyjęcie w klimatycznych wnętrzach z doskonałą kuchnią oraz zabawą muzyczną to gwarancja niezapomnianych przeżyć na długie lata – dla Pary Młodej i ich gości. Wspaniałe okoliczności przyrody sprzyjają też wykonaniu pięknych zdjęć, które z pewnością trafią do Waszego rodzinnego albumu.

                                             OFERTA  :

                        PAŁAC DOŻÓW :

 Listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec – Sobota: od 120 osób – 220 zł/os.
Piątek lub Niedziela: 220 zł/os.
Kwiecień, Maj, Październik – Sobota: od 120 osób – 230 zł/os.
Piątek lub Niedziela : od 100 osób – 230 zł/os

 Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień:
Sobota
130 osób -240 zł/os,
150 osób- 230 zł/os,
200 osób – 225 zł/os.
Piątek lub Niedziela: 230 zł/os 

                          PAŁAC NA WODZIE:

 Listopad,grudzień,styczeń, luty, marzec – Sobota: 220 zł/os,
Piątek lub niedziela: 220 zł/os .
Kwiecień, maj, październik – Sobota: 230 zł/os,
Piątek lub niedziela: 230 zł/os.
Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień – Sobota: od 120- osób – 240 zł/os,
Piątek lub Niedziela – 230 zł/os

                          SALA WENECKA:

Październik, listopad , grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień: Sobota – od 80 osób – 220 zł/ os.
Piątek lub Niedziela 210 zł/os.
Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień: Sobota – 230 zł/os,
Piątek lub Niedziela – 220 zł/os 

Kontakt

601 82 85 81   pn-nd od 8:00- 20:00 .

Przyjecie weselne w Warszawie

Przyjęcie weselne w hotelu z restauracją

Hotel z restauracją na najwyższym europejskim poziomie to idealne miejsce, aby zorganizować przyjęcie weselne. Wychodzimy z założenia, że wspaniałej zabawie powinny towarzyszyć niezwykłe dekoracje oraz wyborne jedzenie, które wywoła uśmiechy zachwytu na twarzach gości. W Venecia Palace w Warszawie każda Para Młoda znajdzie to, czego szuka. Możemy pochwalić się świetną kuchnią i pięknymi okolicznościami przyrody – na uwagę zasługuje nasz dopieszczony ogród oraz przestrzeń wokół budynku, która sprzyja organizowaniu wyjątkowych sesji ślubnych. Luksus i elegancja mogą iść w parze z naturą – zdecyduj się na naszą ofertę i wyczaruj klimatyczną, bajkową atmosferę na swoim weselu. Serdecznie zapraszamy!

Przyjęcie weselne w hotelu z restauracją w Warszawie

 

Dobrze zorganizowane przyjęcie weselne

Organizacja wesela to duże wyzwanie, przed którym staje każda Młoda Para. Aby dobrze przygotować się do tego ważnego dnia i zatroszczyć o komfort oraz dobrą zabawę gości, warto zdecydować się na usługi profesjonalistów. Idealnym miejscem na wesele w Warszawie będzie hotel Venecia Palace, choć ta oferta dedykowana jest również wszystkim, którzy zamieszkują okolice stolicy. Ten obiekt wyróżnia się nie tylko piękną klasycystyczną architekturą, ale również imponującym ogrodem z egzotyczną roślinnością i niewielkim jeziorkiem.

Tak piękne okolice sprawiają, że przyjęcie weselne w Warszawie może odbyć się w wyjątkowych okolicznościach przyrody i bliskości z naturą. Zadbany ogród z pewnością posłuży jako tło udanej sesji zdjęciowej. Wyjątkowe fotografie trafią później do albumu – będą towarzyszyć Wam przez całe życie, kiedy tylko zechcecie przypomnieć sobie minione chwile i obejrzeć wspólnie ślubne zdjęcia. Ponadto na uwagę zasługuje nie tylko przestrzeń wokół hotelu, ale i jego wnętrza.

Przyjęcie weselne w Warszawskim Hotelu

Organizacja przyjęcia na najwyższym poziomie

Pałacyk Venecia Palace to niebanalne wnętrza pełne smaku – z jednej strony niezwykle ekskluzywne, a z drugiej klasyczne i ponadczasowe. Można je udekorować w dowolnym stylu według oczekiwań estetycznych nowożeńców. W środku do dyspozycji gości znajduje się całkiem sporo miejsca – zarówno do siedzenia oraz biesiadowania, jak i tańczenia. Ponadto hotel oferuje świetnie wyposażone pokoje, które można wynająć do dyspozycji gości weselnych. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które praktykuje się coraz częściej.

Dzięki temu zaproszona rodzina i przyjaciele nie muszą martwić się o dojazd z przyjęcia. Będą mogli bawić się i cieszyć, a następnie odpocząć w zaciszu hotelowego pokoju. Venecia Palace oferuje też bardzo smaczne jedzenie, a także oprawę muzyczną, która cieszy się uznaniem ze strony nowożeńców. Nie ulega wątpliwości, że to idealny hotel na wesele w Warszawie, który zapewnia kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

(343 wszystkich odwiedzin, 4 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl