Organizacja wesela w Warszawie

Organizacja Wesela w Warszawie

Przygotowujecie się do ślubu i marzy Wam się organizacja wesela w Warszawie? Hotel Venecia Palace to wyjątkowe miejsce, które idealnie nadaje się na przyjęcia tego typu. Wybierając jedną z naszych sal weselnych, możecie liczyć na piękną architekturę i zjawiskowe dekoracje, które sprawią, że Wasz bal będzie niezapomniany i na długo pozostanie w pamięci gości. Tematyczne wydarzenie w stylu weneckim, luksusowe spotkanie towarzyskie na najwyższym poziomie, a może sympatyczne przyjęcie w gronie rodziny? Niezależnie od tego, jak widzicie swoje wesele, u nas macie okazję spełnić marzenia nadać im realny kształt. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie i pomoc na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia.

                                             OFERTA  :

                        PAŁAC DOŻÓW :

 Listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec – Sobota: od 120 osób – 220 zł/os.
Piątek lub Niedziela: 220 zł/os.
Kwiecień, Maj, Październik – Sobota: od 120 osób – 230 zł/os.
Piątek lub Niedziela : od 100 osób – 230 zł/os

 Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień:
Sobota
130 osób -240 zł/os,
150 osób- 230 zł/os,
200 osób – 225 zł/os.
Piątek lub Niedziela: 230 zł/os 

                          PAŁAC NA WODZIE:

 Listopad,grudzień,styczeń, luty, marzec – Sobota: 220 zł/os,
Piątek lub niedziela: 220 zł/os .
Kwiecień, maj, październik – Sobota: 230 zł/os,
Piątek lub niedziela: 230 zł/os.
Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień – Sobota: od 120- osób – 240 zł/os,
Piątek lub Niedziela – 230 zł/os

                          SALA WENECKA:

Październik, listopad , grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień: Sobota – od 80 osób – 220 zł/ os.
Piątek lub Niedziela 210 zł/os.
Czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień: Sobota – 230 zł/os,
Piątek lub Niedziela – 220 zł/os 

Kontakt

601 82 85 81   pn-nd od 8:00- 20:00 .

Organizacja wesel wraz z hotelem

Venecia Palace to wyjątkowy warszawski hotel, który idealnie nadaje się na organizację przyjęcia weselnego w unikalnej konwencji klasycystycznej. Aranżacje w przepięknych, jasnych odcieniach beżu zachwycają od pierwszego spojrzenia – w naszych pokojach do dyspozycji gości są wszelkie wygody. Wyróżnia nas wyposażenie apartamentów, które wykracza ponad obowiązujące standardy. Niepowtarzalną atmosferę unoszącą się w naszych wnętrzach tworzy klimatyczne otoczenie – ogród, palmy przed wejściem i przestrzeń pozostająca do dyspozycji odwiedzających nas osób. Mamy sto trzydzieści pięć pięknych pokoi hotelowych i apartamentów w kategorii trzy i czterogwiazdkowej, a także sale weselne – np. Salę Wenecką, Pałac na Wodzie i Pałac Dożów.

Wesele Warszawa z hotelem

Venecia Palace – idealne miejsce na wesele

Dzięki naszej kompleksowej ofercie będziecie mogli przeżyć swój wyjątkowy dzień dokładnie tak, jak go zaplanowaliście. Dopasujemy się do Waszych oczekiwań i udekorujemy piękne klasycystyczne wnętrza naszego pałacyku według Waszych upodobań estetycznych. Komfort nowożeńców w dniu ślubu i wesela to sprawa priorytetowa – właśnie dlatego w Venecia Palace możecie liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie przygotowań. To idealny hotel na wesele w Warszawie.

Razem zorganizujemy wystawny bal lub skromne spotkanie w kameralnym gronie, które na długo pozostanie w Waszej pamięci. Goście będą się doskonale bawić, a Wy będziecie mogli skupić się na przeżywaniu tego wzruszającego dnia. W końcu to jeden z najważniejszych życiowych momentów, kiedy dwójka ludzi staje się jednością i uroczyście przysięga sobie w otoczeniu bliskich, że chce spędzić ze sobą resztę życia.

Organizowanie wesel w Warszawie wraz z hotelem i salą weselną

Oferta dla mieszkańców stolicy i okolicznych miejscowości

Nie da się ukryć, że idealna organizacja wesela w Warszawie to nie lada przedsięwzięcie. Nowożeńcy tego dnia powinni skupić się na przeżywaniu najpiękniejszych chwil w swoim życiu, a nie na kwestiach porządkowych czy logistycznych. Właśnie dlatego warto zdać się na usługi profesjonalistów i wybrać hotel Venecia Palace w Warszawie. Ta oferta dotyczy nie tylko mieszkańców stolicy, ale obejmuje również okolice i wszystkie podwarszawskie miejscowości.

Gwarantujemy, że wesele urządzone w naszych wnętrzach będzie niezapomniane! Piękna architektura i niebanalne okoliczności przyrody w postaci rozległych połaci ogrodowych z egzotyczną roślinnością oraz palmami, a także niewielkie jeziorko dopełniają wizerunku hotelu. Do tego należy dodać smaczne jedzenie dopasowane do preferencji kulinarnych nowożeńców i gości, a także wspaniałe, strojne dekoracje i oprawę muzyczną na najwyższym możliwym poziomie. Ponadto do dyspozycji gości mogą być dobrze wyposażone pokoje. Zapraszamy do kontaktu wszystkie Młode Pary, które przygotowują się do ślubu i wesela.

(385 wszystkich odwiedzin, 1 odwiedzin dzisiaj)

NA SKRÓTY


Tagi
Mapa strony

Kontakt


Hotel Warszawa Venecia Palace®
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice-Warszawa Polska
Telefon: +48 22 723 89 98
Mobile: +48 609 773 775
E-mail: hotel@veneciapalace.pl